Dom w Biczycach Dolnych

Rewelacyjna lokalizacja. Komfortowy i przestronny dom dla dużej rodziny lub pragnących zamieszkać w jednym budynku z rodzicami. Więcej informacji na temat tej nieruchomość w zakładce "Sprawdź"

849,000 zł

Zadzwoń: 887 811 231

Czaczów dron 3.jpg

Działka w Czaczowie -
gm. Łabowa

Działka 72 ary składająca się z 3 działek budowlanych o łącznej powierzchni 3300 m2 oraz pozostałej części rolno-leśnej

199,000 zł

Dlaczego warto nam zaufać?

Rzetelne informacje

Na temat każdej nieruchomości z mojej oferty przygotowałem dla Ciebie optymalną ilość rzetelnych informacji, dzięki czemu zawsze wiesz co dokładnie kupujesz

Wyselekcjonowane nieruchomości

Przykładam najwyższą wagę, aby moje oferty były wyjątkowe. Każda z nich ma swój własny nieoceniony potencjał. Czy znalazłeś go w opisie i na zdjęciach?

Dokładna lokalizacja

Nie musisz czekać na wolny termin, by zobaczyć nieruchomość. Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz dokładna lokalizację i swobodnie obejrzysz działkę w *dowolnym terminie (*nie dotyczy ofert domów)

Opinie moich klientów

"Profeska w 100%. Współpraca z Panem Adamem to czysta przyjemność. Polecam z czystym sumieniem."

- Marek Potapczyk

Pan Adam jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Obserwowalem Jego działania przy sprzedaży mieszkania w Nowym Sączu / byłem pełnomocnikiem/.Jest rzetelny, słowny i sumienny. Wszystko poszło ok.Mieszkanie sprzedane ,wszystkie sprawy w urzędach przy pomocy p.Adama zostały na czas załatwione.Polecam i zachęcam do korzystania z usług p.Adama Bazunia. J.H.

 

 

- Jurek H

"Profesjonalny Agent Nieruchomości, który pomógł mi w trudnych czasach zaczynającej się pandemii:
zaczynając od wystawienia zmodernizowanego domu do sprzedaży, szybkiego ustanowienia kupującego poprzez załatwienie wszystkich formalności związanych z dokumentami do Notariusza i w końcowym etapie pomoc w przeprowadzce do innego miasta. Dziękuję i polecam serdecznie."

- B. Jaskółka

"Naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku... oby tylko takich ludzi na swojej drodze spotykać! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję !!!"

Seb Ba

Profesjonalny Agent Nieruchomości, który pomógł mi w trudnych czasach zaczynającej się pandemii: zaczynając od wystawienia zmodernizowanego domu do sprzedaży, szybkiego ustanowienia kupującego poprzez załatwienie wszystkich formalności związanych z dokumentami do Notariusza i w końcowym etapie pomoc w przeprowadzce do innego miasta. Dziękuję i polecam serdecznie.
- B J
 

Skontaktuj się z mną

w sprawie oferty lub jeżeli chcesz

szybko i sprawnie sprzedać

swoją nieruchomość

Dziękuję za wiadomość